Fluke tutkimuslaitteen Microtest 2-Way Injector Tester / Microtest PentaScanner yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen Microtest 2-Way Injector Tester / Microtest PentaScanner yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-FMT938SL
43,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Microtest 2-Way Injector Tester
Microtest PentaScanner
Microtest PentaScanner+
Microtest PentaScanner
Microtest PentaScanner+
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
2938-2003-01
2938-2003-02
2938-2003-02
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FMT938SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215165 |
| Korvaa | 2938-2003-01 / 2938-2003-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 130.80 x 76.00 x 17.20mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |