Fluke tutkimuslaitteen E1515W yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen E1515W yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-FKE151SL
23,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
E1515W
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
1996446
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FKE151SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166955 |
| Korvaa | 1996446 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 8.64Wh |
| Mitat | 57.50 x 59.10 x 14.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |