Fluke tutkimuslaitteen 830 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen 830 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-FKE830SL
63,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
830
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
16-W44
22480-1
F198681
22480-1
F198681
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FKE830SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154563 |
| Korvaa | 16-W44 / 22480-1 / F198681 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 68.50 x 54.00 x 13.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |