Fluke tutkimuslaitteen 15B / 17B yhteensopiva akku 650mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen 15B / 17B yhteensopiva akku 650mAh
In stock
- SKU
- CS-FKE150SL
18,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
15B
17B
17B
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
HJ603040PL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FKE150SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166078 |
| Korvaa | HJ603040PL |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 42.80 x 30.15 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |