Fluke Ti10, Ti-10, Ti-20 akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke lämpökameroiden kanssa:
Ti10
Ti-10
Ti-20
Ti20-RBP
Ti25
Ti-25
TiR
TiR1
Ti-10
Ti-20
Ti20-RBP
Ti25
Ti-25
TiR
TiR1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fluke lämpökameroiden alkuperäisakut:
3105035
3524222
Ti20-RBP
3524222
Ti20-RBP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lämpökameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FBP035SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037774 |
| Korvaa | 3105035 / 3524222 / Ti20-RBP |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Mitat | 100.00 x 27.00 x 29.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |