Fluke lämpökameran IR Flexcam / IR SMART yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Fluke lämpökameran IR Flexcam / IR SMART yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-FKS500SL
146,95 €
118,95 €
Fluke lämpökameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IR Flexcam
IR SMART
Ti50FT
Ti55FT
TiR3FT
TiR4FT
IR SMART
Ti50FT
Ti55FT
TiR3FT
TiR4FT
Korvattavat Fluke lämpökameran alkuperäisakut
2648343
89K7310
TI-SBP
89K7310
TI-SBP
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke lämpökameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-FKS500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174943 |
| Korvaa | TI-SBP / 89K7310 / 2648343 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 84.65 x 80.55 x 26.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |