FLIR lämpökameran Scout 240 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
FLIR lämpökameran Scout 240 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-FLK240SL
27,95 €
25,95 €
FLIR lämpökameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Scout 240
Korvattavat FLIR lämpökameran alkuperäisakut
PS24
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FLIR lämpökameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-FLK240SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178385 |
| Korvaa | Li37-3600 / 9136-08000-13 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 20.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |