Flir lämpökameran One Pro yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Flir lämpökameran One Pro yhteensopiva akku 450mAh
In stock
- SKU
- CS-FLT130SL
16,95 €
14,95 €
Flir lämpökameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
One Pro
Korvattavat Flir lämpökameran alkuperäisakut
SDL702035
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Flir lämpökameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-FLT130SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166405 |
| Korvaa | SDL702035 / LF602035-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 37.00 x 20.00 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |