Flir lämpökameran E33 / E40 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Flir lämpökameran E33 / E40 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-FLE600SL
33,95 €
32,95 €
Flir lämpökameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
E33
E40
E40bx
E50
E50bx
E60
E60bx
E63
E40
E40bx
E50
E50bx
E60
E60bx
E63
Korvattavat Flir lämpökameran alkuperäisakut
T198487
T199363
T199363ACC
T199363
T199363ACC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Flir lämpökameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-FLE600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156734 |
| Korvaa | T198487 / T199363 / T199363ACC / T197752 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 78.00 x 40.20 x 21.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |