FLIR DM284, DM284 Imaging Multimeter, DM285 akku 2500mAh
calcActive())">
FLIR DM284, DM284 Imaging Multimeter, DM285 akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-FDM284SL
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien FLIR lämpökameroiden kanssa:
DM284
DM284 Imaging Multimeter
DM285
DM285 Imaging Multimeter
DM284 Imaging Multimeter
DM285
DM285 Imaging Multimeter
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat FLIR lämpökameroiden alkuperäisakut:
TA04-KIT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lämpökameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FDM284SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135715 |
| Korvaa | TA04-KIT / TA04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.25Wh |
| Mitat | 64.78 x 48.15 x 10.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |