Fitbit älykellon Versa 3 yhteensopiva akku 260mAh
calcActive())">
Fitbit älykellon Versa 3 yhteensopiva akku 260mAh
In stock
- SKU
- CS-FTV300SL
21,95 €
Fitbit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Versa 3
Korvattavat Fitbit älykellon alkuperäisakut
LSS352325P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fitbit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-FTV300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181712 |
| Korvaa | LSS352325P |
| Kapasiteetti (mAh) | 260mAh / 1Wh |
| Mitat | 27.40 x 22.80 x 3.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |