Fitbit älykellojen Blaze / FB502 yhteensopiva akku 160mAh
calcActive())">
Fitbit älykellojen Blaze / FB502 yhteensopiva akku 160mAh
In stock
- SKU
- CS-FTB002SL
15,95 €
Fitbit älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blaze
FB502
FB502
Korvattavat Fitbit älykellojen alkuperäisakut
LSSP321830
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fitbit älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-FTB002SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153733 |
| Korvaa | LSSP321830 |
| Kapasiteetti (mAh) | 160mAh / 0.59Wh |
| Mitat | 30.00 x 18.60 x 3.25mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |