Fitbit älykellojen Alta Activity / Alta HR yhteensopiva akku 45mAh
calcActive())">
Fitbit älykellojen Alta Activity / Alta HR yhteensopiva akku 45mAh
In stock
- SKU
- CS-FTA407SL
16,95 €
Fitbit älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Alta Activity
Alta HR
Alta HR
Korvattavat Fitbit älykellojen alkuperäisakut
FB407
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fitbit älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-FTA407SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153764 |
| Korvaa | FB407 |
| Kapasiteetti (mAh) | 45mAh / 0.17Wh |
| Mitat | 21.10 x 10.10 x 3.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |