FireDogGolf navigaattorin XL2300 yhteensopiva akku 1050mAh
calcActive())">
FireDogGolf navigaattorin XL2300 yhteensopiva akku 1050mAh
In stock
- SKU
- CS-ME500SL
13,95 €
FireDogGolf navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XL2300
Korvattavat FireDogGolf navigaattorin alkuperäisakut
GP50301HG026
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FireDogGolf navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-ME500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022633 |
| Korvaa | GP50301HG026 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 51.19 x 36.04 x 5.54mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |