Fiio FX1221 akku 1800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fiio vahvistimien kanssa:
FX1221
X1 ii
X1 ii
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fiio vahvistimien alkuperäisakut:
AEC404677
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi vahvistimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
| SKU | CS-FEX110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147046 |
| Korvaa | AEC404677 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 80.10 x 46.50 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |