Festool BP12C Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin:
Festool CCD12
CCD12v
CCD12ES
CCD12ES-C
CCD12FX
CCD12MH
488844
489824
490359
491150
490358
486831
489073 489823
490889
490592
489726
489825
49036
CCD12v
CCD12ES
CCD12ES-C
CCD12FX
CCD12MH
488844
489824
490359
491150
490358
486831
489073 489823
490889
490592
489726
489825
49036
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:
BP12C
BPH12C
FS1224
487701
488438
489728
487512
BPH12C
FS1224
487701
488438
489728
487512
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-FCD120PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074748 |
| Mitat | 165.50 x 85.03 x 55.14mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BP12C / BPH12C / FS1224 / 487701 / 488438 / 489728 / 487512 / 486831 / 488844 / 489073 / 489726 / 489823 / 489824 / 489825 / 489835 / 489974 / 490358 / 490359 / 490360 / 490592 / 490889 / 491150 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 39.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |