FARO tutkimuslaitteen 3D laser scanner / Focus3D X 130 yhteensopiva akku 6750mAh
calcActive())">
FARO tutkimuslaitteen 3D laser scanner / Focus3D X 130 yhteensopiva akku 6750mAh
In stock
- SKU
- CS-TRX500SL
623,95 €
FARO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
3D laser scanner
Focus3D X 130
Focus 3D X 330
Focus3D X 130
Focus 3D X 330
Korvattavat FARO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
ACCSS6001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FARO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-TRX500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178729 |
| Korvaa | ACCSS6001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6750mAh / 97.2Wh |
| Mitat | 78.00 x 72.50 x 63.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |