Falcon 310, 315, 320 akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Falcon viivakoodinlukijoiden kanssa:
310
315
320
325
330
335
PT2000
315
320
325
330
335
PT2000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Falcon viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
00-864-00
5-2043
5-2389
PS21H2-A
SB-320
SB-320-N
SB-320-NY
5-2043
5-2389
PS21H2-A
SB-320
SB-320-N
SB-320-NY
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-FPT310BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114536 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9Wh |
| Mitat | 50.94 x 43.70 x 15.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |