Falard laitteen kaukosäädin Full RC6 / RC6 Forest yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Falard laitteen kaukosäädin Full RC6 / RC6 Forest yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-FRC600BL
36,95 €
Falard laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Full RC6
RC6 Forest
RC6 Forest
Korvattavat Falard laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
RC06-BAT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Falard laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-FRC600BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119913 |
| Korvaa | RC06-BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 129.90 x 68.10 x 17.50 mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |