Falard laitteen kaukosäädin BP7.2 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Falard laitteen kaukosäädin BP7.2 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-FBP720BL
23,95 €
Falard laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BP7.2
Korvattavat Falard laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
6HR5/4AAA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Falard laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-FBP720BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119647 |
| Korvaa | 6HR5/4AAA |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.04Wh |
| Mitat | 89.60 x 31.50 x 12.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |