Fairphone puhelimen Fairphone 2 yhteensopiva akku 1700mAh
calcActive())">
Fairphone puhelimen Fairphone 2 yhteensopiva akku 1700mAh
In stock
- SKU
- CS-FPE200SL
17,95 €
Fairphone puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Fairphone 2
Korvattavat Fairphone puhelimen alkuperäisakut
FP2-BAT01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fairphone puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-FPE200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218937 |
| Korvaa | FP2-BAT01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 66.20 x 44.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |