Ezviz valvontakameran DB2C yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Ezviz valvontakameran DB2C yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-EZC200SL
21,95 €
Ezviz valvontakameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DB2C
Korvattavat Ezviz valvontakameran alkuperäisakut
18650-03
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ezviz valvontakameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EZC200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189381 |
| Korvaa | 18650-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 67.00 x 39.30 x 19.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |