Exogen tutkimuslaitteen 2000+ Bone Healing System yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Exogen tutkimuslaitteen 2000+ Bone Healing System yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-EXG200SL
26,95 €
Exogen tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2000+ Bone Healing System
Korvattavat Exogen tutkimuslaitteen alkuperäisakut
81042008/B
OM0051
TL-5275
OM0051
TL-5275
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Exogen tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-EXG200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195566 |
| Korvaa | 81042008/B / OM0051 / TL-5275 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 48.6Wh |
| Mitat | 72.30 x 52.10 x 14.50mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |