Exogen lääketieteellisen laitteen Bone Stimulator yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
Exogen lääketieteellisen laitteen Bone Stimulator yhteensopiva akku 750mAh
In stock
- SKU
- CS-EBS810MD
21,95 €
Exogen lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Bone Stimulator
Korvattavat Exogen lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
81087060C
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Exogen lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-EBS810MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196969 |
| Korvaa | 81087060C |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 48.30 x 33.00 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |