Exogen lääketieteellisen laitteen 2000+ / 4000+ yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Exogen lääketieteellisen laitteen 2000+ / 4000+ yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-EXB200MD
33,95 €
Exogen lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2000+
4000+
4000+ Bone Healing System
4000+
4000+ Bone Healing System
Korvattavat Exogen lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B11523
81025147
81001906
91025147
ZNG-B11523
XML-BH-18240
MD-B11523
OM11523
BBM-EXOG-BAT
OM0051
81025147
81001906
91025147
ZNG-B11523
XML-BH-18240
MD-B11523
OM11523
BBM-EXOG-BAT
OM0051
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Exogen lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-EXB200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198840 |
| Korvaa | B11523 / 81025147 / 81001906 / 91025147 / ZNG-B11523 / XML-BH-18240 / MD-B11523 / OM11523 / BBM-EXOG-BAT / OM0051 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 48.6Wh |
| Mitat | 72.00 x 51.20 x 14.60mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |