EXFO tutkimuslaitteen OX1 / OX1 Optical Explorer yhteensopiva akku 6500mAh
calcActive())">
EXFO tutkimuslaitteen OX1 / OX1 Optical Explorer yhteensopiva akku 6500mAh
In stock
- SKU
- CS-EFX018SL
39,95 €
EXFO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
OX1
OX1 Optical Explorer
OX1 Optical Fiber Multimeter
OX1 Optical Explorer
OX1 Optical Fiber Multimeter
Korvattavat EXFO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
E018
GP-3150
GP-3150
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EXFO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EFX018SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168096 |
| Korvaa | E018 / GP-3150 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6500mAh / 24.05Wh |
| Mitat | 84.90 x 47.00 x 14.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |