EXFO tutkimuslaitteen MAX-600 / MAX-605 yhteensopiva akku 10000mAh
calcActive())">
EXFO tutkimuslaitteen MAX-600 / MAX-605 yhteensopiva akku 10000mAh
In stock
- SKU
- CS-EFX600SL
51,95 €
EXFO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MAX-600
MAX-605
MAX-610
MAX-625
MAX-630
MAX-630G
MAX-635
MAX-635G
MAX-605
MAX-610
MAX-625
MAX-630
MAX-630G
MAX-635
MAX-635G
Korvattavat EXFO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
01WQ0037-03
GP-2147
GP-2147
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EXFO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EFX600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170099 |
| Korvaa | GP-2147 / 01WQ0037-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10000mAh / 37Wh |
| Mitat | 79.60 x 65.80 x 15.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |