EXFO MAX-710B, MAX-715B, MAX-720B akku 10950mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
EXFO:
MAX-710BMAX-715B
MAX-720B
MAX-730B
Ideal:
OTDR IIQuad Micro OTDR
R230000
R230052)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
EXFO:
XW-EX413Ideal:
R230052)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-EFX720SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136293 |
| Korvaa | R230052 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10950mAh / 40.52Wh |
| Mitat | 117.00 x 61.00 x 15.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |