EXFO FTB-150 akku 5200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien EXFO mittalaitteiden kanssa:
FTB-150
FTB-200
FTB-200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat EXFO mittalaitteiden alkuperäisakut:
L08D185A
L08D185UG
XW-EX002
XW-EX006
L08D185UG
XW-EX002
XW-EX006
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-EFT150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128100409 |
| Korvaa | XW-EX002 / XW-EX006 / L08D185A / L08D185UG |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 74.88Wh |
| Mitat | 148.00 x 39.50 x 41.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |