Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-MDL700VX
42,95 €
Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
BP14452A
BP14452B
BP14452B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
| SKU | CS-MDL700VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194040 |
| Korvaa | BP14452A / BP14452B |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 74.88Wh |
| Mitat | 132.20 x 40.50 x 37.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |