Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin PowerPlush Z0701B / HyperClean SC15824N yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin PowerPlush Z0701B / HyperClean SC15824N yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-ERK158VX
53,95 €
Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PowerPlush Z0701B
HyperClean SC15824N
PowerTurbo Cordless SC15824N
HyperClean Cordless SC15820N
PowerPlush Turbo Cordless SC15822N
NEC122
NEC122A
NEC126
HyperClean SC15824N
PowerTurbo Cordless SC15824N
HyperClean Cordless SC15820N
PowerPlush Turbo Cordless SC15822N
NEC122
NEC122A
NEC126
Korvattavat Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
BP21620A
BP21620D
BP21620DS
BP21620D
BP21620DS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
| SKU | CS-ERK158VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 21.6V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196778 |
| Korvaa | BP21625A / MB2420A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 43.2Wh |
| Mitat | 108.80 x 71.55 x 63.40mm |
| Jännite | 21,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |