Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin FC9 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin FC9 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-ERC900VX
63,95 €
Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FC9
Korvattavat Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
BP22240A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eureka pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
| SKU | CS-ERC900VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 22.2V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205821 |
| Korvaa | BP22240A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 88.8Wh |
| Mitat | 205.40 x 60.30 x 48.30mm |
| Jännite | 22,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |