Eufy valvontakameran T8140R / Cam 2 Pro yhteensopiva akku 10400mAh
calcActive())">
Eufy valvontakameran T8140R / Cam 2 Pro yhteensopiva akku 10400mAh
In stock
- SKU
- CS-EFT814SL
36,95 €
30,95 €
Eufy valvontakameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T8140R
Cam 2 Pro
Cam 2 Pro
Korvattavat Eufy valvontakameran alkuperäisakut
18650 (1INR19/66-4)
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eufy valvontakameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-EFT814SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204541 |
| Korvaa | 18650 (1INR19/66-4) |
| Kapasiteetti (mAh) | 10400mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 67.00 x 38.80 x 37.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |