Eufy valvontakameran Security C210 SoloCam / 2K Wireless Door Camera yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Eufy valvontakameran Security C210 SoloCam / 2K Wireless Door Camera yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-EFC210SL
19,95 €
17,95 €
Eufy valvontakameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Security C210 SoloCam
2K Wireless Door Camera
2C Pro indoor Camera
Video Doorbell 2k
TB210
2C Wireless Door Camera
SoloCam E40
2K Wireless Door Camera
2C Pro indoor Camera
Video Doorbell 2k
TB210
2C Wireless Door Camera
SoloCam E40
Korvattavat Eufy valvontakameran alkuperäisakut
SW18650 34M 2P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eufy valvontakameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-EFC210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196914 |
| Korvaa | SW18650 34M 2P |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.50 x 37.40 x 19.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |