Eufy valvontakameran E330 / S230 3-in-1 Video Smart Lock and Smart Drop yhteensopiva akku 8800mAh
calcActive())">
Eufy valvontakameran E330 / S230 3-in-1 Video Smart Lock and Smart Drop yhteensopiva akku 8800mAh
In stock
- SKU
- CS-EFT852SL
44,95 €
Eufy valvontakameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
E330
S230 3-in-1 Video Smart Lock and Smart Drop
S330
S330 eufyCam
Smart Delivery Box
Smart Lock Touch
Smart Lock Touch & Wi-Fi
T8520
T8520S
eufyCam 3
S230 3-in-1 Video Smart Lock and Smart Drop
S330
S330 eufyCam
Smart Delivery Box
Smart Lock Touch
Smart Lock Touch & Wi-Fi
T8520
T8520S
eufyCam 3
Korvattavat Eufy valvontakameran alkuperäisakut
T8520S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eufy valvontakameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-EFT852SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216223 |
| Korvaa | T8520S |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 76.00 x 59.00 x 21.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |