Eufy pölynimurin tai robotti-imurin RoboVac LR30 Hybrid / RoboVac LR30 Hybrid+ yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Eufy pölynimurin tai robotti-imurin RoboVac LR30 Hybrid / RoboVac LR30 Hybrid+ yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-EFR310VX
34,95 €
Eufy pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RoboVac LR30 Hybrid
RoboVac LR30 Hybrid+
LR30 Hybrid
LR30 Hybrid+
L35 Hybrid
L35 Hybrid+
LR20
RoboVac LR30 Hybrid+
LR30 Hybrid
LR30 Hybrid+
L35 Hybrid
L35 Hybrid+
LR20
Korvattavat Eufy pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
T2996011
CMICR18650F9M-4S1P
CMICR18650F9M-4S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eufy pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-EFR310VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192787 |
| Korvaa | U092-INR-MH1-4S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 48.24Wh |
| Mitat | 70.40 x 37.10 x 37.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |