Eufy pölynimurin tai robotti-imurin HomeVac S11 Go / HomeVac S11 Reach yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Eufy pölynimurin tai robotti-imurin HomeVac S11 Go / HomeVac S11 Reach yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-EFH110VX
71,95 €
Eufy pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HomeVac S11 Go
HomeVac S11 Reach
HomeVac S11 Infinity
HomeVac S11 Lite
HomeVac S11 Reach
HomeVac S11 Infinity
HomeVac S11 Lite
Korvattavat Eufy pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
T2501
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eufy pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-EFH110VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198598 |
| Korvaa | T2501 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 63Wh |
| Mitat | 152.80 x 81.60 x 42.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |