ESYLUX hätävalaistus SLE / SLF yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
ESYLUX hätävalaistus SLE / SLF yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-ELX106LS
20,95 €
ESYLUX hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SLE
SLF
SLG
SLF
SLG
Korvattavat ESYLUX hätävalaistus alkuperäisakut
EN10061998
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ESYLUX hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-ELX106LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205579 |
| Korvaa | EN10061998 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 99.30 x 28.60 x 14.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |