ESYLUX hätävalaistus ELX LED yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
ESYLUX hätävalaistus ELX LED yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-ELX107LS
22,95 €
ESYLUX hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ELX LED
Korvattavat ESYLUX hätävalaistus alkuperäisakut
EN10077418
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ESYLUX hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-ELX107LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205432 |
| Korvaa | EN10077418 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 128.80 x 24.30 x 22.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |