Esaote lääketieteellisen laitteen Mylab Ultrasound / Ultra Sound yhteensopiva akku 6600mAh
calcActive())">
Esaote lääketieteellisen laitteen Mylab Ultrasound / Ultra Sound yhteensopiva akku 6600mAh
In stock
- SKU
- CS-EST044MD
337,95 €
Esaote lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mylab Ultrasound
Ultra Sound
Ultra Sound Mylab Sat
mylabone
MyLabOne Vascuiar
MyLab One VET
MyLabTouch 8100
MyLab One
Ultra Sound
Ultra Sound Mylab Sat
mylabone
MyLabOne Vascuiar
MyLab One VET
MyLabTouch 8100
MyLab One
Korvattavat Esaote lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
NL2044
NL2044HD
NL2044LV
NL2044HD22 REV 5.5
NL2044HD
NL2044LV
NL2044HD22 REV 5.5
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Esaote lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-EST044MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136262 |
| Korvaa | NL2044 / NL2044HD / NL2044LV |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 97.68Wh |
| Mitat | 285.20 x 58.40 x 22.10mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |