Ericsson PC200 akku 2500mAh/18.0Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Ericsson:
PC200Uniden:
SPH155SPH155DT
SPS801
SPS802
SPU454)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Ericsson:
APX1105Uniden:
APX1105)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-UPS802TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077411 |
| Korvaa | APX1105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Mitat | 140.00 x 60.00 x 20.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |