Ericsson JAGUAR, P5100, P700P akku 2500mAh / 18.00Wh
calcActive())">
Ericsson JAGUAR, P5100, P700P akku 2500mAh / 18.00Wh
In stock
- SKU
- CS-MCR700TW
56,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ericsson radiopuhelimien kanssa:
JAGUAR
P5100
P700P
P700PI
P7100
P710P
P7130
P7150
P7170
P7230
P7250
P7270
SPD2000
P5100
P700P
P700PI
P7100
P710P
P7130
P7150
P7170
P7230
P7250
P7270
SPD2000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ericsson radiopuhelimien alkuperäisakut:
BKB191210
BKB191210/3
BKB191210/4
BKB191210/43
BKB191210/3
BKB191210/4
BKB191210/43
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MCR700TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077435 |
| Korvaa | BKB191210 / BKB191210/3 / BKB191210/4 / BKB191210/43 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Mitat | 157.00 x 56.30 x 22.70mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |