Epson tulostimen WF100 / B581A yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Epson tulostimen WF100 / B581A yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-EPF100SL
28,95 €
Epson tulostimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WF100
B581A
PX-S05W
B581A
PX-S05W
Korvattavat Epson tulostimen alkuperäisakut
D181A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Epson tulostimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-EPF100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200901 |
| Korvaa | D181A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 66.30 x 22.00 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |