Emporia TIME V30 yhteensopiva akku 1100 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Emporia TIME V30
Erittäin korkealaatuinen BL-5S tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-EAK300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039532 |
| Korvaa | AK-V30 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 46.09 x 45.26 x 8.84mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |