Emporia Telme C120 / Doro 322 akku 1050 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Telme C120
Telme C121
Telme C121
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BAT-C120
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
332 zbr>
332GSM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:
Doro Hare
HUOM! Jos sinulla on Doro Hare, vamista vanhan akun paksuus. Tämän akun paksuus on 5,6mm
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HFC250SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036814 |
| Korvaa | 6650 / 6651 / 6651 Young / 7720 / 8815 / 8815 TV / 8815 TV Foxy |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |