Emporia RL1, VF1C akku 800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
RL1
VF1C
VF1C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
AK-RL1
AK-RL1 (V1.0)
AK-RL1 (V1.0)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-EAF100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062639 |
| Korvaa | AK-RL1 / AK-RL1 (V1.0) |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 55.10 x 30.40 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |