Emporia Mobistel EL600, Mobistel EL600 Dual akku 800 mAh/
calcActive())">
Emporia Mobistel EL600, Mobistel EL600 Dual akku 800 mAh/
In stock
- SKU
- CS-MEL600SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Mobistel EL600
Mobistel EL600 Dual
Mobistel EL600 Dual
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26172
BTY26172Mobistel/STD
BTY26172Mobistel/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MEL600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049883 |
| Korvaa | BTY26172 / BTY26172Mobistel/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 52.88 x 33.76 x 4.48mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |