Emporia EUPHORIA, Pure, V25 akku 1050 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
EUPHORIA
Pure
V25
Pure
V25
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
AK-V25
AK-V25 (V2.0)
AK-V25 (V2.0)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-EAV250SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098362 |
| Korvaa | AK-V25 / AK-V25 (V2.0) |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 66.45 x 42.13 x 4.05mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |