Emporia Elson ESL808 akku 700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Elson ESL808
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26152
BTY26152ELSON/STD
BTY26152ELSON/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MEL808SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053156 |
| Korvaa | BTY26152 / BTY26152ELSON/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 52.28 x 40.37 x 5.84mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |