Emporia Elson ES1 akku 700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Elson ES1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26168
BTY26168ELSON/STD
BTY26168ELSON/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MEL168SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053996 |
| Korvaa | BTY26168 / BTY26168ELSON/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 47.50 x 42.40 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |